Onur Trakya Hastanesi Randevu alma Adres ve Telefonu

onur trakya hastanesi Randevu alma Adres ve Telefonu

Çorlu merkezde omurtak caddesi üzerinde Daha önce Dört D Millet hastanesinin olduğu yerde hizmete başlayan hastanede 7000 m2 kapalı kullanım alanı ile birlikte Odaları özel iklimlemeli, ısıtma-soğutma sistemleri hijyenik filtreli, Ameliyathanelerde hepa filtre ve laminar flow teknolijisi kullanılıyor. Odalar suit, ev ortamı sağlayıcı ekipman ve tıbbi hizmet için uygun donanımlı, Özel otoparkı mevcut tadilli Özel Hastane.

Kadın Hast.Uzmanı Dr Şadi Özdemir (%88) oranında hisseye sahip olduğu hastane 5 ortaklı olarak kuruldu.

Op. Dr. Şadi Özdemir’in Özgeçmişi

22.11.1952 yılında Muş’ da doğdu. Ankara Cumhuriyet Lisesinden 1970 de, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1976 yılında mezun oldu. Mecburi hizmetinden sonra 1982 de aynı üniversiteden Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığı eğitimini bitirdi. Muş, Ağrı ve Kırıkkale devlet Hastanelerinde uzman hekim olarak çalıştı. Sağlık Bakanlığı Laparaskopi kurs Eğitimini 1983 de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı. Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde volanter Yard.Doç olarak 1 yıl çalıştı. Son olarak Silivri Devlet Hastanesi ve Şile Devlet Hastanesinde çalışırken istifa ile Serbest Hekim olarak Silivri de 23 yıldan beri çalışmaktadır. TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji Araştırma enstitüsünde Mikroenjeksiyon ve Transgenik manüplasyonlar konusunda çalışmalara katıldı. Pre-nataloji ve IVF Ve Yardımcı Üreme teknikleri konusunda çeşitli çalışma ve yayınlar yaptı.

1995 yılında Vital Fors Sağlık Hiz. Ltd. Şti. ni ve aynı yıl ‘Vital Jinekoloji Merkezi’ ni kurdu. 1998 de temeli atılan ‘Jino-Cerrahi Hospital’ kadın ve çocuk hastanesi ‘ni tamamlayarak Mayıs 2003 de ONUR HASTANESİ’nin –SİLİVRİ- tam teşekküllü konvansiyonel hastane olarak hizmete geçmesine liderlik etti. 2007 yılında Silivri ONUR DİYALİZ MERKEZİ ni kurdu. 2010 yılında KARAMAN ONUR HASTANESİ ni kurarak hizmete geçirdi. Son olarak diğer bir şirketi ONUR TRAKYA HASTANE VE SAĞLIK İŞLT. SAN. TİC. A.Ş. Çorlu eski 4-D Millet hastanesi binasını satın alarak yeniden faaliyete ve hizmete alma çalışmalarını sürdürmektedir. 3 çocuk babasıdır.

İletişim

Adres: Kazımiye Mah. Uğur Mumcu Cad. No : 6 Çorlu / Tekirdağ

Telefon: 0 282 654 64 66

Faks: 0 282 654 64 86

E-Posta: info@

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık