Op. Dr. Hakan Akıncı

Op. Dr. Hakan Akıncı

1974 yılında doğan Hakan Akıncı orta öğrenimini 1991 yılında tamamladıktan sonra 1998 yılında Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Genel Cerrahi İhtisasını 1999-2003 yılları arasında Taksim İlkyardım Hastanesi’nde yaptı. Burada özellikle , kolorektal ve meme kanseri cerrahisi , endoskopi , guatr, travma-acil alanında yoğun olarak çalıştı. Ayrıca guatr ve tiroid kanseri üzerine geniş bir klinik çalışma yaptı. 2003-2006 yılları arasında yine Taksim İlkyardım Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı.

genel-cerrah-op.-dr.-hakan-akinciVisceral Cerrahi eğitimi için Dortmund Johannesburg Hospital’da bulundu. Fransa’da bulunan ve laparoskopik cerrahide en önemli merkez olan European Instıtute of Telesurgery’de (IRCAD/EITS) laparoskopik cerrahi eğitimi aldı.

Tecrübelerini laparoskopik cerrahi, endoskopi, sindirim sistemi ve meme kanseri , tiroid kanseri üzerine yoğunlaştırdı.

Üye olduğu cerrahi dernekler arasında Institut de Recherche contre les Cancers de l’Appareil Digestif, European Instıtute of Telesurgery, Türk Cerrahi Derneği, Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği, Meme Hastalıkları Grubu ve Tiroid Hastalıkları Grubu bulunmaktadır.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık