Orta Sehpa Modeli Resimleri

Kamelya-orta-sehpa-beyazEvimizi renklendirecek dekoratif en yeni orta sehpa modelleri ile karşınızdayız. Yeni, dekoratif ve fonksiyonel orta sehpalar ile evimizin çekiciliğini artırmak için onlarca seçeneği inceleyip galerimizde beğeninize sunacağız.

Orta sehpalar odalarımızda sadece bir süs veya aksesuar değil, aynı zaman da bayanlar için bir kurtarıcıdır. Hem orta yerde duran bazı nesleleri toparlayıcı, hemde misafirlerimize yapacağımız ikramlarda yardımcılarıdır.

Modern tasarımlarla orta sehpaların fonksiyonelliğide günden güne değişmekte ve artmaktadır. 2013 sehpa modellerinde ahşap ürünler yine ön sıralarda, kısmen deri,metal ve cam gibi bileşenlerle detaylandırılmış ürünlerde beğeninizi kazanacak.

Yaşam alanlarımızı zenginleştiren sehpalarımızı ayrıca tarzınızı yansıtacak süs malzemeleri ve aksesuarlarla daha da güzel hale getirmek mümkün.

Günümüzde dantel süslemeler eskisi kadar kullanılmasada farklı modern sehpa örtüleri, vazolar, mumluklar gibi aksesuarlar sehpalarımızın üzerinde yer bulacaklardır.şimdi isterseniz galerimizde yeni sehpa modellerine bir göz atalım.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık