Özel Letoon Hastanesi doktor listesi randevu alma adres ve telefonu

Özel Letoon Hastanesi doktor listesi randevu alma adres ve telefonu

Fethiye’nin ilk özel hastanesi olan Özel Letoon Hospital, 1997 ylında Pazaryeri Mah. Süleyman Demirel Bulvarı Şehit Hasan Küçükçoban adresinde faaliyet vermeye başladı.

İlk etapta sadece özel hastalara hizmet veren hastanemiz ilçemizdeki resmi kurumlarla ve SGK ile anlaşma yapmış ve bütün hastalara hizmet vermeye başlamıştır.

Hizmet binamız 3+1 kattan oluşmaktadır. Hastanemizin bodrum katında Dahiliye, Diş ve Kadım Doğum Poliklinikleri, Endoskopi, MR Merkezi, Laboratuar, Odyometri, Kalite ve Performans Birimi, Morg, Muhasebe ve Anlaşmalı Kurumlar, Kemik Dansometri;

Giriş Katında; Müracat, Hasta Kabul ve Yönlendirme, Hasta Danışma, Başhekimlik, Turizm Ofis, Poliklinikler, Radyoloji, Tomografi;

1. Katta Yoğun Bakım Ünitesi ve Servisler;

2. Katta Ameliyathane, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Doğumhane ve Turizm Servis;

3. Katta ise Yemekhane ve Mutfak mevcuttur.

Özel Letoon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Letoon Hastanesi, Muğla ili Fethiye ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kurum Adı: Özel Letoon Hastanesi
Kategori: Özel Hastane
İl : Muğla
İlçe : Fethiye
Telefon :
Adres : Pazaryeri Mah. Şehit Hasan Küçükçoban Cad. No: 22

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık