Özge Ulusoy Biyografisi,Özge Ulusoy Resimleri

, Resimleri

Özge Ulusoy, , Özge Ulusoyin biyografisi, Özge Ulusoy biyografisi, Özge Ulusoy özgeçmişi, , Özge Ulusoy hakkında, , Özge Ulusoy sağlık, Özge Ulusoy tanıyalım, , , , , ,

Mesleği: Oyuncu – Manken
Doğum Yeri: Ankara
Doğum Tarihi: 28-Ekim-1982

Özge Ulusoy, ülkemizde düzenlenen Miss Turkey güzellik yarışmasında, 2003 yılında ikinci olmuş tescilli güzellerimizdendir.

Adada Mimar Sinan Üniversitesi Klasik Bale bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca ikinci üniversite olarak Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetmenliği bölümünü bitirmiştir.

Özge Ulusoy, her ne kadar değişik yapımlarda yer almış, prestijli defilelerde boy göstermiş ve halkın beğenisini kazanmış sanatçıların kliplerinde yer bulmuş olsada kariyerindeki büyük çıkışını Survivor adasında gerçekleştirmiştir.

geçen yarışmada halkın bir kez daha ilgisini çekmeyi başarmıştır. Ayrıca bir başka Acun Medya prodüksiyonu olan Yok Böyle Dans yarışmasında birinci olmuştur.

Özge Ulusoy, bu çıkışın ardından kariyerinde yeni bir sayfa açmış ve şu sıralar Bugün Ne Giysem? isimli programda görev almakla birlikte Türk’ün Uzayla İmtihanı adlı komedi dizisinde oynamaktadır.

RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık