Paten Ayakkabı Modelleri

Kaliteli-Paten-ModelleriPaten Ayakkabı Modelleri

Uzun zamandır pek ilgi görmeyen patenler son zamanlar yeniden trend haline. Bir döneme damgasını vuran paten tutkusu neredeyse eskisinden daha çok ilgi görmekte. Bu durumda en yeni paten modelleri ile paten piyasasının canlanmasına sebep olmakta.

Extrem sporların en çok tercih edilenleri arasında yer alan paten dönem dönem bir jenerasyonun tutkusu olma alışkanlığını yine sürdürüyor ve sık sık karşımıza çıkmaya devam edeceğe benziyor. Oldukça eğlenceli olan paten, korumalık olmadan kullanıldığında oldukça tehlikeli hale geliyor.

Patenler kendi arasında 2′ye ayrılmakta. Agresif ve Fitness paten olmak üzere paten sevenlere seçenek sunmakta. Birçok gencin tutkusu olan patenlere markalarına ve modellerine fiyat biçilmekte. Ortalama bir kaliteli fitness patenleri 200 liradan başlamakta.

Agresif patenlerin kalitelileri ise ortalama 250 liradan başlıyor. Elbette markaya ve modele göre bu belirttiğim fiyatlarla artmakta ve nadiren azalmakta. 900 liraya kadar çıkan paten fiyatları nedeniyle paten tutkunlarının birçoğu 2.el patenlere yönlenerek daha ucuza paten sahibi olabiliyor.

En kaliteli, en dayanıklı ve kullanışlı paten modellerinin yer aldığı “ En Yeni Paten Modelleri ” adlı galerimize göz atarak agresif-fitness paten modellerine ve paten koruma malzemelerine göz atabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık