Penil Protez Nedir ve Penil Protez Fiyatları Nedir?

Penil Protez Nedir ve Penil Protez Fiyatları Nedir?

Penil Protez, ereksiyon problemi yaşayan kişilerin kullandığı penil protez önemli bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi yöntemi ile ilgili insanların yaptıkları araştırmalar, tedavilerin fiyatları ve nasıl yapıldığı hakkında bilgi edinmektir. Sertleşme gibi problemler yaşayan kişilerin seçtikleri tedavi yöntemleri arasında fiyat farkları bulunmaktadır. Ayrıca penil protez ameliyatlarını bazı sigorta şirketleri, emekli sandığı ve bazı bankalar tedavilerin yapılabilmesi için masrafların bir kısmını ödemektedirler.

Tedavi yöntemlerine bağlı olarak hastaların organın doğal haline kavuşabilmesi için  şişirilebilen penil protez yöntemini uygulamaları önerilen durumlar arasında yerini alır. Bu tedavi yöntemi diğer penil protez yöntemleri ile kıyaslandığında fiyat olarak daha fazla maliyete sahip olduğunu gösterir. Cinsel ilişkinin kolay bir hale gelmesi için sertleşme problemi yaşayan kişilerin tercih ettiği penil protez, penis üzerinde yapılan ameliyat ile 2 adet protez çubuğunun penis içerisine yerleştirilmesi ile tamamlanan bir tedavi yöntemidir. Bu protezler elastik bir yapıya sahip oldukları için organın sürekli dik olarak durması problemini çözüme kavuşturur. Tedavi tamamlandığı zaman organın tamamen doğal bir görünüme sahip olması sağlanır.

Bükülebilen Penil Protezler

Bu protez modelinin içerisinden tel geçirildiği için organa aşağı ve yukarı bükülebilen bir özellik sağlanır. En çok tercih edilen protez tiplerinden biridir. Kullanım şekli kolay olduğu için sıkça kullanılır. Fiyat olarak diğer penil protez tedavilerinden daha ucuzdur. Organın sürekli sert şekilde kalması yaz aylarında şort ve mayo giyilmesi durumunda rahatsız edici bir görünüm oluşturabilir. Bükülebilen bir diğer protez yöntemi olarak menteşeli olanları bulunmaktadır. Bu protezlerin içerisinden minik çapta bulunan mekanik bir yapıya sahip olan yüksek teknolojiler ile test edilmiş menteşeler geçmektedir. Bükülme özelliğine sahip olmaları bükülen şekilde kalmalarını sağlar. Diğer protezlere göre daha hassas bir yapıya sahip olmaları nedeniyle ses yapabilir ve kullanımları daha kolaydır.

Pompalı Şişirilebilen ve İki Parçalı Penil Protezler

Bu yapay protezler penis içine konulup şişirilebilen silindir çubuklara sahiptir. Penis içine yerleştirilen protezler pompa ile şişirilerek penis organının şişirilmesi sağlanır. Cinsel ilişki sonrasında penis hafif bir şekilde sıkılarak boşalmaya başlar ve sönmeye başlar. Bu sebeple penis doğal şekline sahip olarak fiziksel olarak uygun şekilde işlemini tamamlamış olur. Penis sönük şekilde iken kıyafetlerin içerisinde herhangi bir rahatsız edici bir görüntü vermediği için doğal bir görüntü ortaya çıkar. Çok parçalı mekanik bir yapıya sahip olmasından ötürü sıkça bozulabilme durumu olabilen iki parçalı penil protezler en pahalı protez yöntemidir. Hastaların hepsine uygun değildir. Protez modelinin uygunluğunu hastalar seçmektedir. Pompanın çalıştırılması ciltte tahrişe sebep olabilir. Herhangi bir bozulma durumuna karşı 5 yıl garanti içerir.

Şişirilebilen 3 Parçalı Penil Protez

Diğer protez modellerinden farklı bir yapıya sahip olması su ile doldurulabilen bir depoya sahip olmasıdır. Bu depo mesane kısmına yerleştirilir.  3 parçalı penil protez pompa mekanizması 2 parçalı penil protez ile aynı yöntemle çalıştırılır. Bu protezlerin su depoları silindir şeklinde olması protezin daha hızlı şişmesine zemin oluşturur. Doğal penise en yakın olan model olmasından ötürü en fazla tercih edilen yöntemlerden biridir.

Detaylı bilgi için http://www.penilprotez.net/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık