Porselen Kahvaltı Seti Modelleri

2013-kahvaltı-takımı-modelleriGünün en önemli öğünüdür kahvaltı saati. Hemen her evde özellikle hafta sonu ve tatil günlerinde geniş kahvaltı sofraları kurulur ve ailecek kahvaltı yapılır. En yeni kahvaltı seti modelleri ile kahvaltılarınız ayrı bir keyifli geçecek.

En özel günlerinizde, verdiğiniz davetlerinizde ve eş dost ağırlamalarında da kullanabileceğiniz yeni kahvaltı setleri oldukça pratik kullanım ve hoş görüntü sunuyor. Genellikle porselen ağırlıklı olarak dizayn edilen kahvaltı setleri şık bir masa hazırlamanıza vesile oluyor.

Porselen ürünler sağlığı tehdit etmeyen yapılarıyla da tercih edilebiliyor. Porselen servis tabakları, porselen pasta tabakları, porselen fincanlar, porselen reçel tabakları ve şekerlik, porselen demlik ile muazzam sofralar kurabilirsiniz.

Yeni kahvaltı setlerinde çay makinesi ve porselen demlik bir arada sunuluyor. Çay makinesinin tabanı 360 derece dönebiliyor ve rahat bir kullanım sunuyor.

Kablo sarma özellikleri ile de kötü kablo görüntüsünü yaşatmıyor. Renk renk desenlerin sunulduğu kahvaltı setlerinde mas takımınıza ve peçete setinize uygun desenler bulabilmeniz mümkün. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilen ve desen özelliğini kaybetmeyen porselenler

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık