Regal Duvar Saati Modelleri

Motifli-Regal-Duvar-Saati-ModelleriRegal Duvar Saati Modelleri

Saatler zamanı bize gösteren aletlerdir. Duvarımızda, kolumuzda, cebimizde hatta telefonumuzda bile saat bulundururuz. En yeni Regal duvar saati modelleri ile duvarınıza astığınız saatlerin anlamı farklı olacaktır.

Duvar saatleri evimizin en büyük aksesuarlarından birisidir. Mobilya takımımıza, duvarımızın boya rengine ve kendi zevkimize göre alabileceğimiz duvar saatleri bir evde olmazsa olmaz eşyalardandır. Çeşitli boyutlar olabilen duvar saatleri ile duvarımıza şık bir görünüm kazandırabiliriz.

Regal duvar saatleri çeşitli şekillerde, ebatlarda ve desenlerde bulunmaktadır. Saat başında öten ve saati haber veren klasik guguklu saat modelinden sessiz akar saniye makineli saatlere kadar pek çok çeşit bulunmaktadır.

Ahşap kasalı, metal kadranlı ve mineral camlı modelleri ile evinize şıklık katabilecek ve saatinizle duvarınızdaki boşluğu doldurabileceksiniz. Şeffaf kasa yapısı bulunan modellerde saatin içindeki mekanik hareketlerde görünebilmekte ve guguklu körükler izlenebilmektedir.

Modeller arasında hassas şekilde işlenmiş el oyması figürlü saatlerden haftalık kurmalı özelliği bulunan saatlere kadar ulaşılabilecek pek çok özellik bulunmaktadır. Her bütçeye uygun şekilde saat üreten Regal ile her evde saat olacaktır

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık