Reyap Hastanesi çorlu adres ve telefonu

reyap logo

Türkiye de Model, Uluslararası platformda örnek gösterilen bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Hedef sürecinde, üstün nitelikli ekibi ve modern altyapısı ile Yurt içinden ve Yurt dışından tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit sağlık hizmeti sunarak, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini oluşturmak, kendilerini güven içinde hissettikleri bir kuruluş olmayı hedeflemektir.

MİSYONUMUZ

Reyap Hastanesi olarak misyonumuz,

Toplumun her kesiminden hastaya,Nitelikli etik tıp anlayışı ve son teknolojik uygulamalarla, uygun ekonomik koşullarda, Uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmak,

İnsana değer veren üstün nitelikli hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirmek, bünyesinde güven içinde mutlu çalışmalarını sağlamak,

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bizim amacımız Kalite,

İnsani değerlere önem vermek ve Hasta mahremiyetine sonsuz korumak,
Hastalarımızın kendilerini güvende hissedecekleri ve memnuniyet duyacakları bir kuruluş olmak.
Sadece Bölgemizde değil Türkiye geneli ve Balkanlarda her kesimden hastaya, son teknolojik uygulamaları deneyimli kadrosuyla , Etik değerler doğrultusunda sunmayı,

Yaşam Kalitenizin için hedefliyoruz.

Limited Sirketi

Kazimiye Mah. Omurtak Cad.Sehitlik Yani No.48

Tekirdağ/Çorlu

TEL:444 17 78

(0282) 684 02 00

(0282) 684 02 02

mail: info@

REYAP HASTANESİ ÇORLU DOKTOR LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN

TIKLAYIN

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Yusuf G dedi ki:

  Reyap Hastanesi’nde Fatura Vermediler!

  Reyap Hastanesi’nin Kardiyoloji bölümüne yatan kayınpederime anjiyo yapılmış ve stent takılmıştır. Bugün hastaneden çıkartmak istediğimizde 2100 TL masraf olduğunu söylediler. Tamam dedik ödemeyi kredi kartından tek çekim almadılar. Buna da tamam dedik, fatura verin ödemeyi yapalım o zaman dediğimizde fatura veremeyiz dediler . Ödeme yaptığımıza dair bir belge vs istedik ,onu da veremeyiz denildi.

  3 saat bekletildikten fatura istediğimiz için suçlu bizmişiz gibi muamele yapıldıktan sonra , sadece ve sadece şu tutarda para alınmıştır yazılı bir kağıt verdiler. Ben konuyu önce buradan, akabinde de Vergi Dairesi, Sağlık Bakanlığı’na iletip hakkımı sonuna kadar alacağım . Gerekirse maddi manevi tazminat davası açacağım.

 2. Emrullah dedi ki:

  Hastaneye bugün gittim. Ortopedi için randevu istedim. 16:45 için randevu verdiler bekledim bekledim… Randevu saatimden 1 saat sonrasına kadar bekledim. Ama nedense muayeneye almadılar. Bende kaydı mı iptal ettim çıktım. Şimdi nasıl bu kadar basit bir sistemle bana randevu verip bekletiyorsunuz. 3 saatim orada gitti. Reyap Hastanesi size tavsiyem insanlarla dalga geçer gibi işler yapmayın.

 3. sercan dedi ki:

  07/05 /2013 salı günü çorlu Reyap Hastanesine babamın kalp rahatsızlığından dolayı gittim. babamın anjiyo olması gerekiyordu. Bağkurlu olduğundan devlette mi yoksa özel de mi yaptıralım kararsız kalmıştık. Reyap Hastanesine aceleyle girdim yanlışlıkla acil kısmından girmişim. acildeki bayan danışman diğer kısımda *** hanım diye biriyle görüşüp anjiyo ile ilgili ve ücreti hakkında bilgi alabileceğimi söyledi.

  Oradan diğer kısıma geçtim. diğer kısımdaki danışmadaki bayana *** hanımı sordum. hastaların olduğu kısıma bir yerlere gitmiş ve sadece ücretlendirmeyi hastanede ** hanım yapıyormuş!(ilginç) yaklaşık 15 dk danışmadaki bayanların yanında dikildim. gelen giden ilgilenen yok. çektim gittim.

 4. Sebahattin Karpuzcu dedi ki:

  Reyap, SGK’da belirtilen %90 fark ücretinden fazla ücret alıyor hastaneden. Her ne kadar çorlu ilçe sağlık müdürlüğü gelin bize başvurun dese de bir sonuç alınmıyor. Fatura örnekleriyle birlikte direkt BIMER e başvurun.

Yorum Yaz

Yukarı Çık