Rüyada Yaban arısı görmek ne anlama gelir

rüya tabirleriRüyada Yaban arısı görmek ne anlama gelir

Rüyada Yaban Arısı görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada yaban arısı öbek halinde görmek; gizli bir sırrınızın açığa çıkacağına ve zor durumda kalacağınıza işarettir. Yaban arısı öbeğinin size doğru uçtuğunu görmek; bir takım arkadaşlarınızdan zarar göreceğinize, arı öbeğininin sizi sardığını ve zarar vermediğini görmeniz; akrabalarınızın sizin aleyhinizde toplanmasına fakat size zarar veremeyeceklerine işarettir.

Rüyada bir yaban arısı tarafından sokulursanız, elinizden herhangi bir malınızın çıkacağına, arıların hücumundan dolayı öldüğünü görmek o memleketten çıkıp gideceğinize, arının sizi sokması ve acı duymamanız halinde; zorluk ve büyük mücadele ile helal mal kazanacağınıza; yaban arılarının başınızın üzerinde dönüp durması sizin kin ve nefrete bürüneceğiniz, dikkatli olmanız gerektiği anlamındadır.

Rüyada Yaban Arısı görmek; bir takım iftiralarla karşılaşacağınıza işaret eder. Rüyada görülen yaban arılarından kurtulmaya çalışmanız; çevrenizde size zarar vermek isteyen insanların olduğunu ve bunlardan uzaklaşacağınıza, refaha ereceğinize işarettir.

Rüyada Yaban Arısı kovanı görmeniz; bu günlerde sizi çekemeyen kimselerin dedikodularını duyacağınıza, üzüleceğinize, haksız yere sıkıntı yaşayacağınıza, kovanı yere düşürmeniz ise; bu sıkıntılarınızdan kısa zamanda kurtulacağınıza, ferahlayıp mutlu olacağınıza delalet eder.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık