Samsung Tablet Bilgisayar Modelleri

En-Yeni-Samsung-Tablet-Bilgisayar-ModelleriTeknolojinin gelişmesi ile birlikte bilgisayar çeşitliliği de artıyor. Tablet bilgisayarlar yanımızda her daim taşıyabileceğimiz ve normal bilgisayarlarla yapabileceğimiz hemen her işlemi yapmamıza yarayan cihazlardır.

En yeni Samsung tablet bilgisayarlar modelleri teknolojiyi yanınızda taşımanıza olanak tanıyor. 10,1 inç ekran boyutuna sahip model üzerinde çoklu ekran özelliği bulunuyor. Bu sayede aynı ayna birden fazla işlemi yapabiliyoruz.

İnternette gezerken işinize yarayacak bir bilgiyi buldunuz ve notlarınıza eklemek istiyorsunuz. Samsung tablet bilgisayarın çoklu ekran özelliği ile sayfanızı kapatmanıza gerek kalmadan ekranı bölebilir ve bulduğunuz bilginizi ekranın sağ tarafında açılacak olan S Note’a sürükleyerek kaydedebilirsiniz.

Tablet bilgisayar içinde dahili olarak bulunan S Pen kalem ile çizimlerinizi ve karalamalarınızı rahatlıkla yapabileceksiniz. Shape Match özelliği ile çizimlerinizdeki hataları tabletiniz kendisi düzeltebiliyor.

Bir mühendislik işlemi için karmaşık formülleri yazmanız gerekebilir. Formula Match özelliği ile tabletinizin özel kalemi ile ekrana yazdığınız formüller hemen algılanır ve uygun ise grafiklere dönüştürebilir.

1,4 Ghz ve dört çekirdekli işlemcisi ile üst düzey bir performans sunan Samsuns tablet bilgisayar, aynı zamanda uzun ömürlü pili sayesinde şarj derdi olmadan uzun süre kullanım sunuyor.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık