Sarımsak Limon karışımı Kür Nasıl Hazırlanır

?

Bir önceki yazımızda, sarımsak limon karışımının faydalarından bahsetmiştik. Bu Makalemizde ise, Sarımsak Limon Kürü Nasıl Yapılır konusunu anlatmak istiyoruz. Öncelikle Gerekli Malzemelerimizi Sayalım.

Sarımsak Limon Karışımı Gerekli Malzemeler ;

* 2 Litre limon suyu,
* 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak,
* Kavanoz ve Aleminyum Folyo,

* Limonları suyunu sıkıp, 2 litre limon suyu elde ettikten sonra, soyulmuş olan 40 diş sarımsağı yıkamadan, ezerek, limon suyunun içerisine ilave edin. Kavanozun içerisine koyarak, ağzını sıkıca kapatın ve ışık almaması için, aleminyum folyo ile, kavanozoun, her tarafını iyice sarın.

25 Gün boyunca, oda ısısında bir yerde saklayın. Ama yapmanız gereken şey, her gün şişeyi çalkalamak. Bu süre içerisinde, sarımsakların, limon içerisinde, iyice erimiş olması gerekmektedir.

25 günlük sürenin sonunda, kavananozu açın. Her sabah aç karınına, yarım veya 1 çaybardağı için Kavanozdaki karışım bitene kadar içilmesi gerekiyor.

Tabiii, kavanozun ağzının kapalı olması ve içerisine başka biç bir madde katılmaması gerekli. Karışımı içtikten sonra, yarım saat bir şey yememk gerekli.

Ve her sabah aynı saatte içemek, çok daha faydalı olacaktır. yarım saat geçtikten sonra kahvaltı yapılacak mümkünse her sabah aynı saatte içilecek.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık