Sedef Giyim tesettür Kıyafetleri 2013

Sedef Giyim tesettür Kıyafetleri 2013

Son dönemlerin değişen tesettür modasının yansımalarını günlük giyimde de sıklıkla görmeye başladık.
Kullanılan renkler, desenler, kesimler ile hem farklı hem bilindik birçok modeli kolayca kullanır olduk. Özellikle çalışma hayatında her gün ne giyeceğimizi düşünmek yerine, hangi modeli giyeceğimize karar veriyor olmak işin en zevkli tarafı olmaya başladı. Sedef Giyim de günlük şıklığa uygun seçenekler sunmaktadır.

Kap modelleri değişen ve gelişen tasarımlarının yanı sıra farklı renk seçeneklerini de bizlere sunmaktadır. Detaylar ile göz dolduran yeni kap modelleri arasında yer alan file detaylı kap, koleksiyon içerisinde birçok farklı renkle işlenmiştir. File detayı ile daha sportif bir görünüm oluşturmak isteyen hanımlar için hoş bir seçenek oluşturmaktadır.

leoparli-sahte-takimLeopar desen özellikle son senelerde sıklıkla gündemde olan ve kıyafetlerin birçok parçasında kullanılmaktadır. Kimi zaman küçük bir detay olarak bir kıyafetin bütününü şıklaştırırken kimi zaman parçanın ta kendisi olmaktadır. Leoparlı takım, vizon renginin tonlarını yansıtırken takım hırkası ile uyum içerisindedir. Pantolon-etek parça ile de kolayca kombinleyebilir, günlük şıklığınızı zenginleştirebilirsiniz.

Volanlı deri kemerli kap, günlük giyimde klasik çizgileri şıklıkla birleştiren hanımlar için oldukça uygundur. Siyah rengin kullanıldığı kumaşta yer alan kahve rengi detaylar, kap modeline hem hareket katmakta hem de birçok renkle kombinleme kolaylığı sunmaktadır.

Geniş yaka leoparlı kap, leoparın detay olarak kullanıldığı bir tasarımdır. Geniş yaka, kemer ve düğmelerde kullanılan leopar deseni, sadelik içinde şıklığı yansıtmaktadır. Dökümlü tasarımı ile kolayca şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık