Şems Moda Tesettürlü Abiye Elbise Modelleri 2012-2013

Şems Moda Tesettürlü Abiye Elbise Modelleri 2012-2013

Tesettür abiye modellerinde hem şık olabilmeyi hemde rahatlığı bir arada yakalayabilmek oldukça zor. Tesettür giyimde en çok uygulanan hatalardan biride tek parça yerine çok parçadan oluşan ürünler kullanılması.

Tesettüre uygun olması ve kol-bilek kısmı yada boyun kısmını kapamak için ayrıyetten bir ekleme daha yapılıyor. Ve buda tesettür kıyafetlerinde hiç hoş bir görüntü sergilemiyor. Hem şıklıktan hemde rahatlıktan oldukça uzak bir seçim oluyor. Tesettür elbise modelleri aslında güzel tasarımlar ile bu ihtiyacı karşılayabilir.

Bayanlar tesettürü giyimlerinde kullanırken tesettürün çizgisine uygunluğunun yanında rahat hareket edebilmeyi ve şık görünebilmeyi arıyorlar. Fakat tasarımdan uzak tesettür abiye modellerinde bir kurtarıcı gibi sunulan bolerolar kol ve boyun kapamak için bir çare olsada şık olabilme kavramını hiç yansıtmıyorlar.

Hanımlar artık tesettür abiyede tek parça giyinmek istiyor. Şems Moda da hanımların bu talebine tasarımları ile cevap verenlerden. Tesettür elbise modellerindeki sadelik, renk uyumu ve özgün tasarımı ile hanımların tesettür giyimlerindeki şıklığı ve rahatlığı onlara sunuyor. Kumaşta olsun renkte olsun yaptığı seçimler ile oluşturduğu tasarımlara olan beğeni çok fazla .

Tesettür abiye modellerinde iki renk uyumunu kullanan Şems Moda dantel detayları ilede tasarımlarına ayrı bir hava katıyor. Uzun etek modellerinde de kloş etek ve gömlek ikilemesi ile adeta tek parça görünümü vererek hem şıklığı hemde rahatlığı yakalıyor.

Tesettür giyimde son zamanlarda uzun etek modellerinde etek boyları mümkün olduğunca topuk hizasından aşağıda oluyor. Şems Moda da bu trende tasarladığı kloş etekler ile koleksiyonlarında yer veriyor. İlk zamanlarda kişiye özel tasarımlar yaparak müşterileri ile buluşan Şems Moda yoğun talep üzerine seri üretimede başlayarak artık aranan bir marka oldu.

Tek hecede şıklık sloganı ile yola çıkan marka tesettür online alışveriş imkanı ilede müşterilerine hizmet sunmakta.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık