Setrms Giyim 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

setrms-2015-sonbahar-kisSetrms Giyim 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Usta tasarımcıların elinde özenle hazırlanan Setrms 2014’15 koleksiyonundaki, kaliteli kumaşlar, dikişteki özen ilk olarak dikkatlerimizi çekiyor. Her sezon büyük bir incelikle üretilen tasarımlar, Setrms’in başarısını ve aldığı övgüyü ne kadar hak ettiğinin bir göstergesi haline geliyor.

2015 Kışında tasarım ve kalitesinden yine söz ettirecek olan SETRMS’te; kışa özel keçe, deri ve özel baskılı kumaşlar, parça kumaşlarla oluşturulmuş kombinasyonlar, asimetrik kesimler ön planda.

2014 yazında ön planda olan fuşya tonlar, 2015 kışında yerini leylak tonlara bırakıyor. Saks renklerin ön planda olduğu koleksiyonda, siyah her zamanki hakimiyeti ve asiliğini koruyor.

Dünyaca ünlü kumaş fabrikalarında yalnızca SETRMS müşterileri için dokunan özel kumaşlar ile SETRMS, kendine özgü modern çizgisini bu kışta yansıtıyor. Sade ve şık tasarımlara koleksiyonunda yer veren SETRMS, yün oranı yüksek hafif kumaşlar ile SETRMS’i tercih eden hanımefendilere dilediklerince bir zarafeti sunuyor.

SETRMS bu başarısını kalite, özgün tasarım, müşteri memnuniyeti ve sürekli yeniliğe borçlu olduğunu her zaman dile getirmektedir.
Resimlerin büyük halini görmek için üzerine tıklayın

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık