Sıvı Tebeşir Kalemi nasıl kullanılır

Sıvı Tebeşir Kalemi nasıl kullanılır

1-Kalemi kullanmadan önce çalkalayarak haznedeki mürekkebin homojenize olmasını sağlayınız.

2-Kalemi ilk kez kullanırken haznedeki mürekkebin kalem ucuna ulaşması sağlanmalıdır. Kalem ucunu emici olmayan düz bir yüzeye bastırınız. Kalem ucunu bastırarak esnetiniz. Esnetmeye devam ettiğinizde mürekkep kalem ucuna ulaşacak ve yazmaya hazır hale gelecektir.

3-Yazmaya başlamadan önce kullanacağınız yüzeyin temiz, düzgün ve emici olmamasına dikkat ediniz.

4- Kaleminizi yazı tahtasına dik olarak tutunuz ve yazmaya başlayınız.

5- Yazma sırasında kalemin kullandığınız yüzeye çok bastırmanız gerekmez. Gerektiğinden fazla baskı uygulamak kalem uçlarının kullanım ömrünü kısaltacaktır. (Gerektiğinde uçlar değiştirilebilir.)

6-Yazarken mürekkep akışının yeterince iyi olmadığını farkederseniz kalem ucunu dikey olarak düz bir yüzeye 2-3 saniye bastırınız. Kaliteli ve net yazmaya devam edebilirsiniz.

7-Uygun yüzeylerde kullanıldığında sıvı tebeşir mürekkebi çok kolay silinir.Silindiği yüzeyde hiç bir iz kalmaz ve toz oluşmaz.

8-Silmede zorluk sadece kullanılan yüzey uygun değilse yaşanabilir. Bu durumlarda önerimiz sıvı tebeşir kalemleri için özel olarak üretilen kendinden yapışkanlı yazı tahtası yüzey örtüsü edinmenizdir. Yeni bir yazı tahtasından çok daha düşük ücretlerle edinebileceğiniz yüzey örtüsü sıvı tebeşir kalemlerini mükemmel performansla kullanmanızı sağlar.

9-Kaleminizin mürekkebi bittiğinde tekrar kolayca doldurabilirsiniz. Kaleminizi doldurmadan önce mürekkep tüpünü iyice çalkalamayı unutmayınız.
10-Doldurma işlemi sonrasında mürekkep tüpü kapağı mutlaka kapatılmalıdır.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık