Suna Dumankaya’dan Gençleştirici Anti-Aging Cilt Maskesi Tarifi

Suna Dumankaya’dan Gençleştirici Anti-Aging Cilt Maskesi Tarifi

suna-dumankaya-genclestirici-maskeGülben Ergen’in sunduğu Gülben programına katılan Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya, Gençleştirici etkili oldukça kolay hazırlanan ve çok etkili bir anti-aging cilt maskesi tarifi açıkladı.

Bu cilt maskesini evinizde oldukça kolay hazırlayarak her tip cilt için uygulayabilirsiniz. İşte gençleştirici etkili doğal anti-aging cilt maskesi malzemeleri ve tarifi:

Gençleştirici etkili Anti-aging Cilt Maskesi Malzemeleri:

1 tatlı kaşığı kadar Beyaz kil
4-5 adet kadar Altın çilek
1 tatlı kaşığı kadar bal
1 tatlı kaşığı kadar üzüm çekirdeği yağı

Gençleştirici etkili Anti-aging Cilt Maskesi Tarifi:

Bir kase içerisinde altın çilekler ezildikten sonra içerisine 1 tatlı kaşığı kadar üzüm çekirdeği yağı eklendikten sonra üzerine aktarlardan bulabileceğiniz beyaz kil eklenip iyice karıştırıldıktan sonra son olarak balımızı da ekledikten sonra iyice karıştırıyoruz.

Karışımı hazırlarken metal kaşık kullanmamalısınız çünkü metal balın kimyasını bozar. Macun şeklinde kıvama getirdikten sonra hazırlanmış olacaktır maskemiz.

Gençleştirici etkili Anti-aging Cilt Maskesi Uygulanışı:

Yavaşça elinizi ıslatın ve parmağınıza maskeyi alıp yüzünüze, göz çevrenize ve dekoltenize sürün. 20 dakika bekledikten sonra hafifçe ovarak maskeyi çıkarın ve önce ılık sonra soğuk su ile cildinizi yıkayarak temizleyin.

Uyguladığınız bu maske sayesinde cildiniz aldığı vitamin ve mineraller sayesinde oldukça temiz, diri ve canlı görünecektir.

Gençleştirici etkili anti-aging maskesini istediğiniz kadar uygulayabilirsiniz. Uygulamadan önce taze olarak hazırlamaya özen göstermelisiniz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık