supercanoyun.com

www.

Türk Telekom, ülkemizin ilk süper kahramanı Süpercan’ı çocuklarla tanıştırdı. Türk Telekom grubu şirketlerinden Sobee Studios tarafından Marvel Characters BV işbirliği ile hayata geçirilen Süpercan, uzaylı istilasına karşı dünyayı kurtaran ve Marvel kahramanları ile heyecan dolu bir maceraya atılan çevre temalı bir oyun olarak göze çarpıyor

SüperCan Oyunun Konusu nedir

Dünya üzerinde her saat 3000, her dakika 50 dönüm orman yerle bir edilmektedir.” bilgisi üzerinden şekillenen hikâyede, kahramanımız Süpercan, henüz çocuk yaşta olmasına karşın bu acı gerçek karşısında duyarsız kalmamış, çevreyi kirletenlere ve orman katillerine karşı amansız bir savaş açmıştır.

Onu bu mücadelesinde daha da güçlü kılacak yegane şey; elbette ki sizlerin karşılıksız yardımları olacak

Uzaydan gelen, ağaçları keserek ve çevreye tehlikeli atıklar yayarak dünyayı felakete sürüklemeye hazırlanan bir robot ordusuna karşı koyanSüpercan oyunu, çocukların eğlenerek oynayabilecekleri bir oyun olmakla birlikte, ebeveynlerin de çocuklarıyla sıkılmadan, hoş vakit geçirebilecekleri bir macera oyunu olma özelliği taşıyor.

Çevre Temalı Olan İlk Oyun

Çevre temalı oyunla başlayacak Süper Can serisi, çocuklara vizyonkazandıracak maceralar ve çok ilginç görevlerle hem oyun hem seri filmlerle eğlendirmeyi ve eğlenirken de ögretmeyi hedefliyor.

Süpercan oyunu www.supercanoyun.com veya www.ttcocuk.com adreslerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Oyunu hemen indirmek için BURAYA tıklayın. 358Mb

Dikkat:Oynamaya başlamak için, ana ekranda yapılan yönlendirme ile 0800 211 41 41 numarası, ev telefonlarından ücretsiz olarak aranarak oyunun aktive edilmesi sağlanıyor.

Arama yaparak ev telefonu numarasını kaydettiren kullanıcılar, numaralarını kullanarak oyuna kolayca giriş yapabiliyor.

Ne gerekir? Nasıl giriş yapabilirim?

Süpercan oyununu oynayabilmeniz için Türk Telekom müşteri olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde oyunu ücretli ve ücretsiz bir şekilde oynamanız mümkün değildir.

Eğet Türk Telekom müşterisiyseniz, Süper Can oynayabilmek için www.supercanoyun.com veya www.ttcocuk.com adreslerinden hiç bir ücret ödemeden bilgisayarlarınıza indirerek, keyifli vakitler geçirmeye başlayabilirsiniz.

Oyunu hangi adresten bilgisayarıma indirebilirim?

Oyunu web sitesinden indirebildiğiniz gibi aşağıdaki adrestende bilgisayarlarınıza indirip, yükleme yapabilirsiniz.

Oyunu hemen indirmek için BURAYA tıklayın. 358Mb

Nasıl üye olurum?

Oyunu daha önce hiç oynamadıysanız, ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Bu üyelik ile Türk Telekom kullanısı olduğunuzu onaylamak için bir aktivasyon yapmanız gerekiyor.

Nasıl oyun aktivasyonunu yaparım?

SüperCan indirdikten sonra oyunu bilgisayarınıza kuruyorsunuz. Daha sonra Supercan yükleme aşamasına geçiyorsunuz. Yükle yaptıktan sonra ana ekranda sizden 0800 211 41 41 numarasını arayarak, oyunu aktivite etmeniz söyleniyor. Arama yaptıktan sonra o telefon numarası ile oyuna giriş yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. eren dedi ki:

  oyunu oynamakkkkk istiyommm

 2. ulaş ateş dedi ki:

  oynamak istiyorum nolur kabul edin

 3. adem dedi ki:

  nasıl oynaya blirim bnu

 4. SameT dedi ki:

  aynen bende anlamadım telefon şartmı ki bizde yok indirdim ama giremiyom yardım

 5. CüNeyT dedi ki:

  ya türk telekomla ne alakası var anlamadım şimdi yaaa

Yorum Yaz

Yukarı Çık