Telif Hakkı İhlali | Copyright Infringement – Bize Ulaşın /

Telif Hakkı İhlali | Copyright Infringement – Bize Ulaşın /

Tüm ziyaretçilerimizin dikkatine:
Sitemize üye kayıtlı yazarlarımız tarafından eklenen tüm yazı, resim, video ve ses dosyalarının ticari kaydı güdülen, telif hakkı ihlaline neden olabilecek materyaller olup olmadıkları mümkün mertebede incelenmektedir.

Ancak her yazının, resim dosyasının orijinal kaynağı tespit edilemediğinden, bu içeriklerle ilgili gerekli düzenlemeleri bize ulaşmanız durumunda yapabilmekteyiz.

Eğer paylaşıma sunduğumuz dosyalardan/içeriklerden bir veya daha fazlasının telif haklarına sahipseniz, geçerli bir neden göstermeksizin yasal haklarının size ait olduğuna dair bir kanıtla bize ulaşın, gerekli işlemler anında yapılacaktır.

Saygılar,

Birdunyabilgi.org Ekibi

Uyarı: Birdunyabilgi.org üyeleri, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi bulunduğu her türlü fikri eser, fotoğraf, resim vb. materyal ve ürünleri izinsiz kullanamazlar.

Birdunyabilgi.org üyelerinin, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu yazı, resim vb. ürünleri kullanması durumunda, her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir.

Söz konusu haksız kullanım nedeniyle Birdunyabilgi.org sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamakta olup, haksız kullanım nedeniyle Birdunyabilgi.org sitemizin üçüncü kişilere ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya adli/idari para cezaları Birdunyabilgi.org üyelerine rücu edilecektir.

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Yukarı Çık