Uğur Kurul Kimdir ?

Uğur Kurul Kimdir?

23 Mayıs 1993 doğumlu oyuncu İstanbul doğumludur. Burcu ikizler burcudur. 1.83 cm boyunda ve 70 kg’ dır. Girişim Üniversitesi’ n de Dış Ticaret bölümün de öğrenimine devam etmektedir. Oyunculuk hayatına reklam filmlerin de rol alarak başlamıştır. Gilette’ nin katalog çekimleri için kamera karşısına geçmiştir.  Eti Wanted, Ülker Çokonat ve Patos gibi reklam filmlerin de rol almıştır. Bu reklam filmlerinden sonra dijital TV platformu Dijitürk’ ün reklam filmlerin de ve Genç Turkcell reklam filmlerinde de rol almıştır. İlk rol aldığı TV dizisi Sihirli Annem’ dir. Sihirli Annem dizisinde Ceren’ in sevgilisi olan Barış karakterine hayat vermiştir. İkinci rol aldığı dizide Güllerin Savaşı dizisinde Taner karakteridir. Ezel dizisinde de figüran olarak rol almıştır. Çığlık Gerçek dizisinde de konuk oyuncu olarak iki bölüm rol almıştır. Ustura Kemal dizisinde de figüran olarak rol almıştır.

Şuan da yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, başrollerinde de Erdal Özyağcılar ve Aslı Bekiroğlu’nun oynadığı Gülümse Yeter dizisinde Cem karakterine hayat vermektedir. Cem Yasemin’ in nişanlısıdır. Zengin bir ailenin çocuğudur ve çok vurdumduymaz bir tiptir. Oldukça başarılı da bir performans sergilemektedir.

ugur-kurul-kimdir

Uğur Kurul oldukça hayranı olan genç bir oyuncudur ve yakın zamanda Asmalıcedit civarlarında Müptela isimli bir mekan açmıştır. Oyuncu ve reklam yıldızlığı dışında oyuncu Uğur Kurul, Bedük’ ün klibinde de rol almıştır. Bedük’ ün Koyuver Kendini isimli parçası için kamera karşısına geçmiştir. Böylece yeni bir sektörde daha boy göstererek hayranlarından tam not almıştır. Ayrıca hayranları Uğur Kurul’ u Justin Bibere’ e de benzetmektedir. Fakat kendisi bu benzerliğin ona bir yarar getirmediğini aksine kendisine zarar getirdiğini düşünmektedir. Oyuncu benzerlikler ile değil kendisi ve başarılıları ile anılmak istemektedir. Zaten rol aldığı projeler ile de oldukça beğenilmektedir.

Genç oyuncu kendini yetenekli değil azimli olarak tasvir etmektedir. Bugün geldiği nokta da birilerinin yardımı ile değil kendi azmi ile geldiğini söylemektedir. Reklam filmleri ile başlayan kariyerine dizi oyunculuğu ile devam etmektedir. Çok fazla bayan hayranı olan oyuncu bazen hayranlarının ilgisinden ve fotoğraf çektirmekten yorulduğunu da belirtiyor.

Başarı grafiği hızla yükselen Uğur Kurul çok genç yaşta olmasına rağmen adından çok söz ettiriyor. Son rol aldığı dizi olan Gülümse Yeter’ de de başarılı bir performans sergilemektedir. Oynadığı klip ile de kendisinden söz ettirmiştir. Katalog çekimleri ile başlayan daha sonra reklam filmleri ile devam eden oyunculuk hayatına, diziler ile devam eden. Arada kliplerde de oynayan yakışıklı ve genç oyuncu hale hazırda da dizi oyunculuğu ile de kariyerine devam etmektedir. Kendisinden daha başarılı projeler de beklenmektedir. Çok fazla hayran kitlesine sahip olan genç oyuncunun her geçen gün hayran sayısı da artmaktadır.

Uğur kurul kimdir yazısı hazırlanırken kimdir.tv sitesi kaynak olarak kullanılmıştır.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık