Vestiyer Modelleri 2013

sürgülü-kapak-vestiyer-modelleriVestiyer Modelleri 2013

Mobilya sevenler için en yeni vestiyer modellerini bu yazımızda sizlere paylaşıyor olacağız. Evlerimizin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan vestiyerlerin en yeni tasarımlarını, çeşitlerini galerimizde sizlere sunacağız. Günümüz teknolojisinde üretilen vestiyer modelleri içerdiği malzemeye göre değişiklik göstermektedir.

Fransızcada vestiaire kelimesinden gelen vestiyer mobilya, hemen hemen hepimizin girip çıktığı, palto, ceket, şapka, şemsiye vb kişisel eşyalarımızın asıldığı saklandığı yerdir. Diğer bir adı da portmanto olan bu mobilyalar evlerimizdeki en iyi toparlayıcılardan biridir

Evlerimizde genelde giriş kapısında kullandığımız bu mobilya aksesuarlarını evin rengine ve yapısına göre belirlemek gerekmektedir. Ortama 250 – 6000 tl fiyat aralığında satılan vestiyer modellerini satın alırken malzemenin türünü araştırmanız gerektiğini unutmayın.

Fiyatlara aldanmayın ucuz satılan ürünler çok daha kısa sürede yıpranmakta ve kısa sürede rengini atmaktadır. Aşağıdaki galeride 2012 – 2013 yıllarında üretilmiş vestiyer modellerini paylaştığımız gibi klasik ve antika sever içinde bir çok modeli dikkatle araştırarak sizlere sunuyoruz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık