Vize sıkıntısı olmayan Keyifli tatil rotaları

sıkıntısı olmayan Keyifli tatil rotaları

Vize sıkıntısı yaşamadan yurtdışında tatil yapmak isteyenler için birbirinden keyifli rotalar var.Tatil planı yapanlara ve yeni evli çiftlere birbirinden güzel ve keyifli yurtiçi ve yurtdışı tatil rotaları önerimiz.

Denizin üzerindeki bungalov odaları, harika denizi ve egzotik meyveleriyle Maldivler, doğası ve deniziyle egzotik Seyşeller, halk dansları ve pırıl pırıl deniziyle Dominik Cumhuriyeti,ilk sıralarda yer alıyor.

Hem başkent Bangkok hem Phuket adasını içerebilecek karma bir tatille hem kültür hem imkânı sunan Tayland ile Barbados’un fosforik denizi ve Karadağ’ın doğal güzellikleri de görülebilecek yerlerden bazıları.

Avrupa’dan vazgeçemeyen ve vize konusunda daha esnek olan yeni evli çiftlere İtalya ve Yunanistan’ı öneriyoruz. Hemen her şehri adeta bir açıkhava müzesi olan İtalya, dileyene şehir turları dileyene Capri Adası, ve Como Gölü ile deniz tatili vaat ediyor.

Yunanistan’ın meşhur Mikanos, , , , , gibi adalarına alternatif olarak çok kişi tarafından bilinmeyen Haldiki yarımadası ve Kefalonya’yı önerilerimiz arasında bu adalara uçak seferleri yanında çeşitli limanlarımızdan feribotlarla da ulaşılabileceğinizi hatırlatıyoruz.

Uzaklara gitmeyip ülkemizdeki tatil seçeneklerini değerlendirmek isteyenler ise Antalya’yı ilk sırada tercih edebilirsiniz. Ege’de kalabalıktan uzak ve sakin bir tatil düşleyenlere tavsiyemiz; Alaçatı, ve .

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık