Yönlendirme Tabelası Nedir,Ne İşe Yarar

Yönlendirme Tabelası Nedir,Ne İşe Yarar

Tanıtım sektörü, günden güne artan bir sistem içerisinde geniş bir piyasa ağına sahiptir. Bu piyasa sektöründe, bir çok tabela sistemi, büyük bir iş sahasına hitap etmektedir.

Bir çok kişiye istihdam alanı oluşturan bu sektörde tabela sistemleri önemli bir yerdedir. Bu yazımızda yönlendirme tabelası hakkında önemli bilgiler vereceğiz.

Öncelikle yönlendirme tabelası hakkında bilgi sahibi olursanız, bu hizmeti almak istediğinizde daha kaliteli ve daha sağlıklı bir hizmet alma olanağına sahip olabilirsiniz.

– Yönlendirme tabelaları kamuların ortak kullanım noktalarında parklar ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılan adı gibi yön vermek amaçlı yaptırımlardır.

-Fabrikalarda, İş Merkezlerinde, Holdinglerde, Ofisler de bu ve bunun gibi kurumların girişlerinde, hangi katta hangi birimin bulunduğunu gösteren gönlendirme tabelaları bulunmaktadır. Bu tabelaların çoğunluğu alüminyum levhalardan üretilir. Örneğin Giriş Kata 50×70 / 70x100cm. ölçülerinde genel bir yönlendirme tabelası asılır.

-Bu tabelalarda kullanılan malzeme kalitesine göre fiyatlandırılır. Bu malzemeler alüminyum, vinil olabileceği gibi polikarbon da olabilir. Örneğin alüminyum tabela boyanarak üstüne dekupe edilen yazı karakterlerinden meydana gelir.

Yönlendirme Tabelası– Yönledirme reklamları; Dış mekan ve iç mekan uygulamaları olarak iki çeşittir.

* Dış Mekan Yönlendirme reklamları; Reklamı yapılacak olan yerin bulunduğu sokak veya cadde başlarında bulunacağı gibi sanayi merkezleri, alışveriş merkezleri girişlerinde kullanılır. Amaç göz mesafesi olup, hedeflenen yerin kolay şekilde varılmasını sağlamaktır.

* İç Mekan Yönlendirme reklamları; Amaç iş yerinin daha düzenli ve ulaşılır olmasını sağlamaktır. Ofis,plaza,iş merkezi ortamlarında, yabancıların aradıkları kısmı rahatça bulabilmeleri için İç Mekan Yönlendirme reklamları kullanılır. İç Mekan Yönlendirme tabelaları ofis, plaza, iş merkezlerini kurumsal bir yapı oluşmasını sağlar.

-Yönlendirme uygulamalarında display ürünlerden de faydalanılmaktadır. Bu sayede daha şık, dekoratif uygulamalar elde edilmektedir.

-İnsanlara sağladığı kolaylık ile adres konusunda yaşanan sıkıntıların üstesinden gelinmektedir. İç mekan yönlendirme tabelalarında ise bu insanların aradıkları konu veya yer hakkında daha kolay ulaşım sağlamasıdır. Bunlar daha çok plaza, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi büyük, birden çok işyerinin bulunduğu binalar içerisinde kullanımı yaygındır. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan tabelalar büyük kolaylıkları beraberinde getirerek yaşanacak olumsuz durumların ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık