Banyo dekorasyonu için orjinal fikirler

Banyo dekorasyonu için orjinal fikirler

Dekorasyonundan sıkıldığınız banyonuzda daha modern, şık ve ferahlatıcı bir hava yaratmak için bu önerilere kulak verin.

Akşam eve geldiğinizde günün tüm yorgunluğunu atmak için güzel bir banyoda vakit geçirmeyi siz de istersiniz. Günün yorgunluğunu atacağınız, keyifli dakikalar geçireceğiniz, rahatlayacağınız banyonuzun daha güzel olmasını, içeriye girdiğinizde kasvetli bir ortamdan çok, ferahlatıcı ve güzel dekore edilmiş bir ortam olmasını istersiniz. ?

Banyonuzu yenilemenize yardımcı olacak eğlenceli fikirler

Şık banyoları tasarlayanlar yalnızca tonlarca para ödenen özel dekorasyon şirketleri değil. Banyonuzu kendiniz dekore ederek her zaman düşlediğiniz banyoya kavuşabilirsiniz.

– Banyonuzu güzelleştirmek istiyorsanız ilk adımınız yeni bir renge boyamak olmalı. Boya işlemi için gri, beyaz, mavi gibi açık ve yatıştırıcı renkler tercih etmelisiniz. Banyonuzun yatıştırıcı ve dinlendirici bir etkiye sahip olmasını istiyorsanız sarı, kırmızı ve turuncu tonlarından uzak durmalısınız. Banyonuza uygulayacağınız rengi seçerken renklerin nasıl görüneceğinden çok size ne hissettirdiğini düşünün.

– Işıklandırma banyonuz için oldukça önemli. Saç ve makyajınızı yaparken iyi aydınlatılmış bir ortama ihtiyacınız var. Fakat parlak ışık, rahatlamaya çalıştığınızda size fazla gelebilir. Tek bir aydınlatma seçeneği yerine banyonuza loş ve rahatlatıcı bir aydınlık verecek küçük aydınlatmalar yerleştirin. Böylece istediğiniz zaman loş bir ışıkta rahatlayabilirsiniz.

banyo dekorasyonu– Şimdi işin en zevkli bölümüne geldik! En sevdiğiniz banyo ürünlerini şık bir sepet ya da kutuda toplayın. Cildinizi yumuşacık yapan duş jelleri, scrublar, banyo tuzları, cilt maskeleri ve banyo köpükleri… Bu ürünler hem size kendinizi iyi hissettirecek hem de banyonuzu süsleyecek!

– Banyonuzu sürekli olarak temiz ve düzenli tutmalısınız. Kimse dağınık ve pis bir yerde kendini rahatlamış ve dinlenmiş hissedemez. Üstelik düzenli olarak yapacağınız banyo temizliği ve eşya düzeni banyonuzun aynı şıklık ve güzellikte kalmasını sağlayacak.

– Banyonuzu dekore etmek için banyoda kullanmayacağınız bir şeylere yönelmek banyonuzda işlevsiz bir kalabalık yaratır. Bunun yerine banyonuzun dekorasyonunda yumuşacık el, yüz ve saç havlularına yer verin. Havlularınızdan bir iki tanesini banyo dolaplarının üzerine yerleştirebilir ve hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz.

– Çiçekler yalnızca salonlarınız için değil. Banyonuzu da dekoratif çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Renkli sabunlar veya cam içine yerleştirilmiş taşlar da diğer alternatifler…

– Otellerde gördüğünüz yumuşacık bornozlara özenmiyor musunuz? O halde kendinize yumuşacık bir bornoz alın ve bu konforu evinize taşıyın. Beş dakikalık duştan sonra bile bornozunuzu üzerinize gçirdiğinizde kendinizi şımartılmış hissedeceksiniz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık