Çamaşır Makinesinin Programı Çok Uzun Sürüyor

Çamaşır makinelerinin kullanımında en sık görülen sorunlardan birisi de çamaşır makinesinin yıkama programının normalden çok daha uzun sürmesidir. Yıkama programı için makine kullanma kılavuzunda da belirtilmiş olunan yıkama süresinin üzerinde bir zamanda program tamamlanıyor ise bu durum çamaşır makinesinde arıza olduğunu göstermektedir. Bu çerçevede de çamaşır makinesinin yıkama programlarının belirlenenden daha uzun sürdüğünün tespit edilmesi durumunda vakit kaybetmeden profesyonel ve kurumsal çamaşır makinesi servisi hizmetlerinden yardım almak üzere Göztepe Arçelik Servisi merkezi hizmetlerine başvuru gerçekleştirilmelidir. Uzman personellerin en kısa zaman dilimleri içerisinde adrese ulaşarak, vakit kaybetmeden sorunun çözüme kavuşturulması için bölge genelinde mobil servis ekipleri ile faaliyet gösteriliyor.

Gelişmiş modern çamaşır makinesi teknolojisini servis altyapısına etkin bir şekilde entegre eden Bulgurlu Arçelik Servisi merkezi tarafından çamaşır makinesinin yıkama süresinin normalden uzun sürmesi sorununa ilişkin olarak da yerinde servis hizmeti veriyor. Bu şekilde vakit kaybedilmeden, çamaşır makinesinin programının uzun sürmesi sorunundan kurtulabilmek mümkün oluyor. Çamaşır makinesinin programının çok uzun sürmesine neden olabilecek birden fazla etken söz konusu olabilir. Çamaşırların uygun miktardan fazla koyulması, çamaşırlar için uygun olmayan/hatalı yıkama programı seçimi gibi genel kullanıcı hatalarının dışında teknik problemler nedeni ile de çamaşır makinelerinde yıkama programının çok uzun sürmesi gibi bir durum söz konusu olabiliyor.

Çamaşır makinesinin yıkama programının çok uzun sürmesi şikayeti bulunan tüketiciler için tam donanımlı servis araçları ile en hızlı şekilde yanıt sağlayan Yavuztürk Arçelik Servisi merkezinin uzman ve deneyimli teknikerleri tarafından kullanıcı dostu çalışmalar gerçekleştiriliyor. Tüketicilerin her aşamaya ilişkin olarak kapsamlı ve kolay anlaşılır şekilde bilgilendirildiği, son derece şeffaf ve kaliteli bir servis hizmeti alabilmelerine yardımcı oluyor. Çamaşır makinesinin yıkama programının uzun sürmesine neden olan teknik arızanın giderilmesi sonrasında uzman teknikerler tarafından 1 yıllık garanti uygulaması da gerçekleştiriliyor. Bu şekilde çamaşır makinesinin tekrarlayan arızalarının tüketicileri mağdur etmesinin de önüne geçiliyor. Çamaşır makinesinin yıkama programı arızasının giderilmesi ve daha pek çok farklı makine arızası ile ilgili olarak 7 gün 24 saat çağrı merkezi üzerinden profesyonel servis hizmeti talep edilebiliyor.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık