ARMATUR

9 yıl önce

PERLATÖR NEDİR PERLATÖR NEDEN KULLANILIR? Musluğunuzun ucundaki ya da sonradan taktığınız iyi bir perlatörün sandığınızdan çok daha fazla faydası vardır. Bu küçük aletin ne kadar çok işe yaradığını anlayınca şaşıracaksınız. Musluğunuz kaliteli değilse bile ucuna küçük bir perlatör takarak onu çok işlevselli bir tasarruf musluğuna dönüştürebilirsiniz. (daha&helliip;)

9 yıl önce

MUSLUK NASIL TAKILIR?MUSLUĞA TEFLON BANT NASIL SARILIR? Arızalı ve eski bir musluğu değiştirmek için sıhhi tesisat ustası olmanıza gerek yok. İhtiyacınız olan biraz dikkat ve gerekli aletler. ESKİ MUSLUĞU SÖKMEK Önce evinizin ana su vanasını kapatın. Eski musluğunuzu ingiliz anahtarı, kurbağacık anahtar, veya boru anahtarı ile saat yönünün ters istikametine doğru yavaşça çevirin. ...

9 yıl önce

FLEX HORTUM NASIL TAKILIR?, KLOZETE FLEKS HORTUM TAKMAK Flex hortumlar genellikle evde tezgah üstü evye batayalarında, mermer lavabo üstü bataryalarda, klozet ve ara musluk bağlantılarında kullanılır. Yeni bir fleks hortum satın alırken paslanmaz , çelik olanları tercih edilmelidir. KLOZETE FLEX HORTUM TAKMAK Klozete takılan 2 adet flex hortumun bir ucu taharet musluklarına (daha&helliip;)

Yukarı Çık