Ev Dekorasyonunda Şifonyer Kullanımı

OLYMPUS DIGITAL CAMERAEvinizde sürekli kullandığınız ancak yerini bulamadığı için anlamlandıramadığınız birçok ürün vardır. Bunlar genelde eşya dolapları olarak karşımıza çıkarlar. Birçok dağınıklığı toplar ancak kendilerine yer bulamazlar. Dekorasyonda bu ürünler oldukça sıkıntılı olduğundan genelde tercih edilmeseler de aslında eski zamanlardan bu yana gelen belirli bir düzenleri vardır.

Eski dizayn yapıların hepsine bakıldığında içlerindeki eşyalar aslında bu döneme ayna tutar şekilde yerleştirilmişlerdir. Bu ürünlerden biri de Şifonyer kullanımı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sezon son derece trend haline gelen şifonyer kullanımı evin pek çok alanıyla uyumlu bir ürün olduğunu kanıtlamıştır. Salonda yatak odasında evin girişinde kullanılan bu ürün oldukça toparlayıcı ve dekorasyona renk katıcı mobilyalardandır.

Ev dekorasyonunda Şifonyer bir yük olmaktan bu sene kurtuldu. Yatak odanızda standart bir kullanımı olan ürün salonunuzda çok daha farklı konseptlerde kullanılabilir. İlk olarak resimlerinizin üzerinde olduğu bir şifonyer düşünün. Ev dekorasyonu sırasında duvarları delerek oluşturduğunuz görünüm son derece zararlıdır. Geri dönüşü olmayan bir dekorasyon adımıdır. Bu nedenle bu şifonyeri hem anılarınızı sergilemek hem de üzerine bir abajur ya da çiçek koyarak dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Yanlarına koyulan berjer koltuklarla da dekorasyondaki yerinin kalıcılığını sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra evin girişinde bulunan şifonyerler fazlalık olmaktan çıkıyor. Bunun başarılması için üzerine koyacağınız bir ayna yeterli. Neden mi? Çünkü evin girişi dışarıya atılan ilk adımın geçtiği yerdir. Ve fiziksel bir ihtiyaç olarak insanlar dışarı çıkmadan önce üstlerini kontrol etmek isterler. İşte şifonyeriniz üzerindeki bu aynada size yardımcı olacak unsurlardan biridir. Aynayı koyduğunuz anda mekana derinlik kattığını görecek ve bunun yanı sıra eskiden bir eksiklik olduğuna da kanaat getireceksiniz.

Eskitme modern pek çok formda üretimi yapılan bu ürünlerin evinizdeki yeri son derece önemli bir hal alırken yeni dekorasyon fikirleri düşünenler için şifonyer modasını takip etmeleri önerilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar CEREN ATMACA dedi ki:

    Ev dekorasyonunda Şifonyer tercihi bu sene itibari ile ön plana çıkmış bulunuyor evinizi salonunuzu yada herhangi bi yeri dekore edeceğiniz zaman bulunduğu ortama estetik zerafet katacak modellere yer verebilirsiniz

Yorum Yaz

Yukarı Çık