Home office çalışanlar için dekorasyon önerileri

Home office çalışanlar için dekorasyon önerileri

İşinizi evden yürütüyorsanız bu fikirler sizin için.

Home offıce gittikçe yaygınlaşan bir çalışma alanına dönüşüyor… Sizde evdeki çalışma alanınızı güzel bir ofis konumuna dönüştürmek istemez misiniz?

-Günümüzde teknolojinin eskiye nazaran daha da ivme kazanmasıyla birlikte, tercih edilen çalışma şekillerinden biri de home office oldu. Home office çalışma yapacağınız odanın uyku getiren, gevşemeye izin veren bir oda olmaması, aksine size verimli bir çalışma ortamı sunması gerekiyor. Vaktinizin büyük bir çoğunluğunu bu odada geçireceğiniz de unutulmamalı.

-Bilgisayar başında işleri yürütüyorken diğer yandan da çayınızı yudumladığınız, sevdiğiniz bir masa ve tamamlayıcı sandalye ile dekorasyonu tamamladığınız bir oda istiyorsanız fotoğraflar size ilham verebilir.

home-ofis-dekorasyonu-Masanızın ebatları da uygun büyüklükte olmalı. Sıkış sıkış ve üst üste bir masa düzeni verimi düşürebilir. Kendinize keyifli bir çalışma ortamı sağlamak için canlı çiçekleri seçebilirsiniz.

-Eğer burası misafir kabul ettiğiniz bir oda ise güzel bir koltuk yerleştirerek resmiyetten arınmış bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

-Home office olarak ayrılan odada; çalışma masası sanılanın aksine güneşi görür biçimde yerleştirilmemeli. Bilgisayar ekranına kısık gözlerle bakmamak; dolayısıyla gözü yormamak için masanın konumu önemli.

-Cam bir masa yerine, parmak izlerini göstermeyen ahşap bir masa tercih edilmeli.

-Masa üstü aydınlatmalar tercih ediyorsanız; resmi bir abajur yerine daha eğlenceli, şık bir aydınlatma seçebilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık