İbrahim Saraçoğlu’ndan Göz Kuruluğu için Bitkisel Çözüm

İbrahim Saraçoğlu’ndan Göz Kuruluğu için Bitkisel Çözüm

ibrahim-saracogluProf. Dr. İbrahim Saraçoğlu Dr. Ömer Çelakıl’ın sunduğu Hayatın Şifreleri programında, “göz kuruluğu için karnabahar kürü” ve “göz kuruluğu için lahana kürü” tedavilerini açıkladı.

Karnabahar, brokoli ve lahana bir ailedir. Ancak özellikle karnabahar ve yeşil renkte olan, açık alanda yetişmiş olan lahana göz kuruluğu için oldukça etkilidir.

Özellikle açık alan tarımı yapılan, büyük ve iri yapraklı olan lahanalar da U vitamini de bulunmaktadır.

Göz kuruluğu bitkisel çözüm için Karnabahar ve Lahana kürü uygularken, 200-250 gram Lahana veya karnabaharı 1,5-2 bardak suda haşlayın ve 5 dakika sonra suyunu için.

Göz Kuruluğu için Karnabahar ve Lahana Kürünü rahatsızlığınız süresince tekrarlayabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Avatar Ferit dedi ki:

  4 yıldır göz kuruluğu var. Bilgisayar ekranları gözümü yoruyor. Suni göz yaşı damlası kullanıyorum. Elektronik müh. okuyorum ve gelecekte işimi yapamamaktan korkuyorum. Damlalar 4 yıl öncesine göre daha fazla rahatlatmasına rağmen, hâlâ bu yüzyılda göz kuruluğuna bir çare bulunamamış olmasına şaşıyorum.

 2. Avatar Emirhan dedi ki:

  3 yıldır göz kuruluğuyla uğraşıyorum arkadaşlar gitmediğim hastane kalmadı istanbulda.en sonunda dünya göze gittim leventte.doktor bana bi göz yaşı verdi sağolsun çok iyi geldi 3 ay kullan dedi.mükemmel memnun kaldım kıpkırmızı olan gözlerim düzeldi. sunni gözyası adı ROHTO levent civarı eczanelerde bulabilirsiniz.genelde eczanelerde yok ama isterseniz getiriyolar.ben maslakta oturuyorum ordaki eczaneden istedim onlar bana hep bulup getiriyolar.fiyatı 21,5 tl. erkek kardeşime de tavsiye ettim o da çok memnun. bi de bol bol a vitamini tüketmenizi öneriyorum.(çok çektiğim için herkesle paylaşmak istedim)

 3. Avatar esra dedi ki:

  2 yıldır bu hastalığı çekiyorum hemde alarji var gözümde ilaçlarda beni bu hale getirdi tıb bu kadar ilerlemişlen bunun bi çaresini bulan yokmu allah kimseye vermesin göz hastalığı göz öyle bir organki nakli olmayan vee kendini yenilemeyen bir organımız allah kimseye bu göz hastalığını vermesin yarabbim hepimize şifa versin….

 4. Avatar saadet altınok dedi ki:

  Göz kurulugu için karnıbahar,lahana veya brokoli kürü günde kaç defa içilmelidir? sagılarımla Dt Saadet Altınok

Yorum Yaz

Yukarı Çık