Pratik Ev Dekorasyonu Önerileri

pratik-dekorasyon-fikirleriPratik Ev Dekorasyonu Önerileri

Eviniz için cesur ve yaratıcı detayların olduğu pratik dekorasyon önerilerini sizler için derledik…

Dekorasyonda yeni trend, kişisel ve yaratıcı fikirler. Birbirinin kopyası evlerden sıyrılmanın tam zamanıdır diyoruz. O halde gözümüze çarpan birkaç fikri sizinle paylaşalım. Duvar dekoru en işlevsel alanlardan biri. İstediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Mesela bir pencere iskeletini yatak başında kullanmaya ne dersiniz? Pencere efekti yaratacağından mekanda genişlik duygusu da uyandırabilir. Sarmaşıklar dolanmış bu pencere iskeleti çok sevimli görünüyor. Pencere iskeletini bulmam zor diyorsanız, marangozlarda satılan çitalardan kendiniz de yapıp duvarınıza asabilirsiniz.

Bu yatak odasında kullanılan detaylardan biri de devasa ayna! Büyük bir zemin aynası kullanma fikri bu aralar yaygınlaştı. Ama kullanma konusunda henüz cesaretli sayısı az! Trend öncüsü olarak arkadaşlarınız arasında bir ilk gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle yatak başlarında sıkıcı seçeneklere keyifli fikirler bulunuyor. Asimetrik asılmış çerçeveler de bunlardan. Ama kendi fotoğraflarınızı yerleştirmek yerine ilginç fotoğraflar, kartpostallar, geometrik çizimler asabilirsiniz. Bir diğer detayda yatağın her iki yanında farklı aydınlatma seçimi! Siz farklı eşiniz farklı aydınlatma tasarımlarını beğeniyor olabilirsiniz, böyle bir farklılık yapmaya ne dersiniz?

Bu da küpeleriniz için minik bir fikir. Küpeleriniz hem sizin hem evinizin aksesuarı olabiliyor. Bir çerçeve zemininde küpelerinizi asmak hem sizin için zaman kazandıran bir organizasyon çözümü hem de dekorasyon fikri olarak iyi fikirlerden biri! Ne dersiniz?

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık