SPONSORLUK

SPONSORLUK VE REKLAM

Bilişim sektöründe yatırımlarınızın doğru hedeflere ulaşmasını sağlamak için birdunyabilgi.org‘a reklam verebilir , sponsor olabilirsiniz.

birdunyabilgi.org Neden Seçilmelidir ?

birdunyabilgi.org genç ve dinamik bir yapıya sahiptir. Sürekli kendini geliştirmektedir ve bu konu hakkında sürekli araştırmalarına devam etmektedir. birdunyabilgi.org Google’da kalite ölçüsü olarak Pr 4  almıştır ve Alexa sıralaması Dünya’da 89.100 , Türkiye’de 1250.site arasında yer almaktadır. Bilinçli ve sabit ziyaretçileri bulunmaktadır.Birdunyabilgi.org sitemizin aylık sayfa gösterim oranı 4.5 milyon civarındadır……( Tekil ziyaretci hakkında iletişim bölümünden bilgi alınız )

Sponsorlar Bölümü Reklam Fiyatı

birdunyabilgi.org‘ sağ köşe sutunda bulunan 300*250 boyutunda olan üstteki alana reklam vermenin maliyeti 550 TL‘dir. 3 aylık anlaşmada indirim yapılır.

birdunyabilgi.org‘ sağ köşe sutunda bulunan 300*250 boyutunda olan Katagorilerin altındaki alana reklam vermenin maliyeti 350 TL‘dir. 3 aylık anlaşmada indirim yapılır.

birdunyabilgi.org‘ sağ köşe sutunda bulunan 300*250 boyutunda olan Katagorilerin altındaki sponsorlarımız olan alana reklam vermenin maliyeti 250 TL‘dir. 3 aylık anlaşmada indirim yapılır.

Sponsorlar Bölümü Reklam Fiyatı (Tekil Yazı)300*250

birdunyabilgi.org sitesinde tekil yazı olarak adlandırdığımız  300*280 -300*250 ebatındaki yazının üst kısmı sağındaki olan alana reklam vermenin maliyeti aylık 700 TL dir 1 aylık , 2 aylık ve 3 aylık periyotlarla reklam verilmesi durumunda indirim sağlanmaktadır.

birdunyabilgi.org sitesinde tekil yazı olarak adlandırdığımız 300*250 -300*250 ebatındaki yazının alt kısmıdaki 2 li yanyana olan alana reklam vermenin maliyeti aylık 900 TL dir 1 aylık , 2 aylık ve 3 aylık periyotlarla reklam verilmesi durumunda indirim sağlanmaktadır.

Sponsorlar Bölümü Reklam Fiyatı (site üst kısmı) 728*90 banner

birdunyabilgi.org sitesinde site üstündeki  728*90 banner reklam alanına reklam vermenin maliyeti 280 liradır 1 aylık,2 aylık,3 aylık ve daha uzun süreli kiralanması durumunda ücret konusunda ayarlama yapılacaktır bu alandaki reklam site anasayfası ve alt sayfalar her görüntülendiğinde çıkmaktadır

Bağlantı Reklam (Text-link)

birdunyabilgi.org sitesinden text-link satışı hakkında iletişim bölümünden bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz

Resimli Bağlantılar  ( Banner – Logo )

birdunyabilgi.org farklı bölgelerde kişisel veya şirket sitelerine reklam hizmeti verebilmektedir. Bunun maliyeti istenilen boyuta ve bölüme göre değişir. Fiyatlar anlaşmalara göre belirlenir.

Hangi reklamlar ve sponsorluklar kabul edilmez ?

* Cep telefonu , kontur reklamı veren şirketlerle anlaşma yapılmamaktadır.
* Pop-up reklam satışımız bulunmamaktadır.
* Yetişkinlere özel ürünlerin satışı yapan şirketlerle reklam anlaşması yapılmamaktadır.
* Yasaya aykırı hiçbir site ile anlaşma yapılmamaktadır.

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP BİZE GÖNDERİRSENİZ KONU HAKKINDA DETAYLI BİLGİLENDİLİRSİNİZ

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    Konu

    İleti


    Yukarı Çık