Yeni Moda Dekorasyon ve Dizayn Fikirleri

Yeni Moda Dekorasyon ve Dizayn Fikirleri

Kullanılabilir bazı yeni nesil dekorasyon önerileri ile evler daha şık ve konforlu yapılabilir. Aşağıda bazı yeni nesil dekorasyon önerileri yer almaktadır. Belirlenen normal boya bütçeleri kullanılarak önceden incelenen bir tasarıma göre bir duvarı diğerlerinden farklı renge boyayarak odanın atmosferi rahatlıkla değiştirilebilir. Koyu renk döşemeler odanın daha boğucu gözükmesini, açık renk seçimler ise daha ferah görünmesini sağlayacaktır. Home decorating ideas sayfasından inceleyeceğiniz örneklerden ilham alabilir ve evinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Bazı ufak tefek yan ürünler (biblo, fazla yastık, danteller gibi) dekorasyonun daha karışık bir havaya girmesine sebep olur. Bu küçük ürünlerin sayılarının az tutulması daha ferah bir ortam oluşturur.

Tüylü ve modern büyük tip halılar, eski tip halılara göre şık bir görünüm oluşturmada daha etkilidir Türk kültüründe aydınlatma tek ve büyük bir aydınlatma ürünüyle sağlanır. Fakat yeni tip ev dekorasyonları için ayaklı lambalar, spot ışıklar, küçük masa lambaları detay olarak eklenip daha modern bir görünüm kazandırılabilir. Perdelerin fazla gösterişli ve abartılı olanlarının tercih edilmesi dekorasyondaki sadeliği bozacağı için stor veya tül perdeler sadelikten yana tercihler olabilir. Evde kurulan dekorasyonu göz önüne sermedeki en etkili yöntemlerden biri de dekorasyonların doğru ve dekorasyona uygun seçilmesidir. Kullanılan renk ve diğer unsurlar göz önüne alınarak bunlara uyumlu ayrıntı aksesuarlar eklenebilir. İç mekan tasarımları için özellikle interior decorating tips sayfasını incelemenizi öneriyoruz

Aile yapısına ve yaşam tarzına göre mobilya seçimleri yapılmalıdır. Örneğin; küçük odalarda karışık desen ve koyu renklerin kullanılması pekte doğru bir seçim olmayacaktır. Düzenleyiciler evde oluşacak görüntü kirliliğinin önüne geçtiği için mutlaka olmazı gerek bir ayrıntıdır. Gizli yerlerde olması ve evi derli toplu göstermesi en önemli işlevidir
Yeni bir trend olarak eski eşyaları yeniden farklı amaçlarda kullanmak şık ev dekorasyonları arasında yerini aldı. Ek bir maliyeti olmayan bu geri dönüşüm fikirlerine küçük bir araştırma ile internetten ulaşılabilir.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık